Nebytové prostory

Polyfunkční dům Rozmarýn, Kounicova 2b, poskytuje k pronájmu dva nebytové prostory v přízemí budovy o celkové rozloze 165m2. Jedná se o samostatné prostory 100m2 a 50m2.

Prostor OP2 110m2

Světlá, slunná místnost s velkým oknem a výhledem do zahrady. Částečně prosklený strop poskytuje dostatek přirozeného světla. Místnost má oddělenou kancelář lze spojit v jeden celek. Celková plocha 110m2 - obchodní prostor 100m2 + samostatná kuchyňka 6m2 + podíl na společných prostorách 4m2 (soc.zařízení, recepce).
Měsíční nájem 23.100Kč + DPH + záloha na služby (samostatná měřidla energií).

Při včasné rezervaci je možnost klientských změn, úprav, dělení. Prostory jsou vybaveny klimatizací, kamerovým systém ve veřejných prostorách, vstupní halou a recepcí. V suterénu lze pronajmou skladovací prostory, využít prádelnu (pračka, sušička), místnost na kola. Dům se nachází ve vnitrobloku, prostory nemají výlohu směrem do ulice.

Budova je přímo propojena s parkovacím domem Rozmarýn, kryté parkování, další veřejné parkování 10m od budovy.

Bezbariérový přístup, výborná dostupnost MHD (zastávka Mor. nám 3min., Česká 4min.).

Umístění objektu v centru města nabízí výborné možnosti k podnikání v oblasti služeb širokého zaměření např. zubní nebo lékařská ordinace, kadeřnictví, pedikúra, kosmetický salon, komerčních kanceláří, call centra, kanceláře, apod.

Kde nás najdete?

Apartmány Rozmarýn s.r.o.
Kounicova 976/2b
602 00 Brno